שירותי שינוע

במרכז שירות מורשה  UMI – אוטוקאר אשדוד מקלים על שגרת יומכם וחוסכים לכם בזמן!
אצלנו במרכז השירות מציעים לכם לחסוך את ההמתנה ע"י שירותי שינוע המתבצעים ע"י יחידת השינוע שלנו. 15 נהגים מקצועיים ואחראיים שתפקידם לאסוף ולהחזיר את רכבכם אל הבית או המשרד.

שירותי השינוע לנו ניתנים לקהל לקוחותינו המעוניינים לבצע: טיפול שנתי תקופתי / תיקון תקלה או בעיה / העברת הרכב מבחן רישוי שנתי (טסט).

שגרת שירותי השינוע שלנו

 

  • חיסכון בזמן, ללא המתנה
  • נהגים מקצועיים שיאספו ויחזירו את רכבכם
  • יועץ שירות שיעדכן אתכם
  • זמני שינוע רחבים החל מ 7:30 בבוקר
  • אזורי שינוע מורחבים (אשדוד אשקלון והמושבים)
  • אחראיים על הרכב שלך בכל זמן השינוע
  • חשבונית בעת החזרת הרכב
  • אפשרות למתן משוב מסודר על השירות

הגיע מועד הטיפול? תנו לנו לשנע עבורכם!

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם באופן מסודר יום ושעה בו נוכל להגיע ולאסוף את רכבכם מהבית או מהמשרד לביצוע תיקון / טיפול שנתי / הערת טסט לרכב.

נשמח תמיד לעמוד לשירותכם – אוטוקאר אשדוד מרכז שירות מורשה UMI

" אוטוקאר לרשותכם ושירותכם "

לתיאום שינוע השאירו פרטים

ממליצים עלינו

מוסך מורשה של umi ומטפל בכלל סוגי הרכבים,שירות מעולה מאוד אדיב מאוד ויעיל מאוד. שלא נצטרך😉
mor noam
מוסך נאמן שירת אדיב קבלת פנים יפה מהמנהלים והעובדים שירות טוב
אליהו אלקולומברה
מוסך מקצועי, אדיב, עם יחס אנושי מהגבוהים שנתקלתי בהם, ממליצה בחום.
Shira Waron
אחרי כמה ביקורים שלי שם עם שני רכבים שונים, לא התאכזבתי. תהליך הקבלה של האוטו לכל טיפול שהגעתי היה מהיר. החדר המתנה נוח ונעים. המוסך והמקום בכללי מאוד נקי ואסתטי. זמן הטיפול באמת תלוי בבשביל מה באים ובלחץ, אבלבשני הטיפולים האחרונים לא חיכיתי יותר מחצי שעה.. ממליץ על המקום
Nisan Shriki
רוצה לציין את אלעד יועץ שירות אוטוקאר אשדוד שתמיד זמין ומאוד מיקצועי ואמין לא מטפלת ברכב שלי בשום מקום אחר פרט לאוטוקאר אשדוד שירות ומקצועיות שלא ניתן בימנו למצוא בשום מקום. ולא המקום שעושה את העבודה אלא האנשים ואלעד והצוות נדירים ! ממליצה בחום! כן ירבו.
Liora Morya
היום השתמשתי בשירותי המוסך - לטיפול באוטו והעברת טסט . השירות היה מצויין - אלעד בן טל היה אדיב ושירותי מאוד . נהניתי מהשירותיות והמקצועיות וכמובן גם המחיר . ניפגש שנה הבאה בטיפול הבא.
עידית מיקל
הגענו ובחור סופר נחמד בשם אלעד קיבל אותנו, עשו לנו בדיקה של הרכב שלקחה בערך שעתיים שבהם היינו בחדר המתנה נוח. אחלה שירות, מחכה להצעת מחיר
Sean Dvir
שירות אדיב ומקצועי... המון תודה לאלעד על כל העזרה והסובלנות
Ylena Fridman
מוסך מעולה עם שירות לקוחות מהשנייה שנכנסת ועד שיצאת !! אלעד בחור מדהים שעובד בשקיפות מלאה מול הלקוח !! אין ספק שאחזור לטיפול הבא !!!
שלום לוי
עושים עבודה מקצועית וטובה אדיבים השרות הקבלה בשרות המקצועי אפילו הנות ממחלקות אחרות באות לעזור במתן שרות מול חברת הליסינג. עומדים בלוחות הזמנים אני רוצה לציין במיוחד את מנהל העבודה יוסי שלא נח לרגע ודואג להביא את הרכב לשביעות רצון הלקוח
Michael Pichhadze