מכונאות

מרכז השירות אוטוקאר אשדוד מורשה UMI מעניק שירותי מכונאות על פי דרישות היצרן לרכבי שברולט, קאדילק ואיסוזו במקצועיות ובקפדנות יתרה. צוות המכונאים במחלקה הינם בעלי ניסיון ומומחיות רבה במגוון רחב של שירותים.

מחלקת המכונאות מצוידת במכשור טכנולוגי מתקדם ביותר ומעניקה טיפול בהתאם לאמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר בענף.

בעבודה מוקפדת של מיטב המומחים בתחום המכונאות, נשמור על תחזוקה וטיפול מקצועיים ומהמנים העומדים בתקנים המחמירים המוכתבים ע"י יצרני  הרכב לבטיחות מקסימלית.

שלל הטיפולים והתיקונים לרכבכם יתקיימו תוך שימוש מקצועי במערכות ממוחשבות חדישות, אשר מאפשרות איתור מדויק וטיפול ממוקד בכל תקלה.

במרכז השירות דודי-אור דואגים להתקדם, להתפתח ולאפשר ללקוחותינו את הטוב ביותר בעבורם ובעבור ביטחונם, כך שבהגיעכם אל מומחי השירות שלנו הן לטיפול והן לתיקון תוכלו ליהנות מהשירותים הבאים :

  • רישום ממוחשב – הרישום מתבצע במוסך מורשה אוטוקאר  רישום זה יהווה בעבורכם מעיין "ספר טיפולים" מקוון, אשר יאפשר לכם ולמומחים שלנו מעקב מקצועי לזמני טיפול, תיקונים נדרשים והיסטוריית הרכב.
  • טכנולוגיות חדישות וכלי עבודה מתקדמים – במרכז השירות אוטוקאר  תיהנו מעבודה יעילה במהירות ובבטיחות, שכן לטובת מומחי השירות שלנו עומדות הטכנולוגיות המובילות והחדישות ביותר בתחום, שמאפשרות להם עבודה יעילה ומהירה בדיוק מוחלט ונוחות למקצועיות ללא דופי.
  • חלפים מקוריים – מחסן חלפים עשיר המכיל חלפים מקוריים של יצרן הרכב, כך שתוכלו ליהנות מחוויית נסיעה רגועה ובטוחה.
  • ניסיון, אמינות ומקצועיות – במרכז השירות אוטוקאר דואגים כי אנשי הצוות של מרכז השירות יוכשרו בקורסים המעודכנים והרלוונטיים ביותר בתחום כמדי שנה, וייקחו חלק בהדרכות מקצועיות אצל היבואן והיצרן הרשמי על מנת שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר! וכך, מחלקת המכונאות של מרכז השרות אוטוקאר  מעניקה לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי לאורך כל הדרך.
  • שירות אישי במוסך בוטיק – יועץ שירות אישי יעניק לכם יחס אישי וטיפול מסור, החל מכניסתכם למרכז השירות וכלה גם ביום שלאחר קבלת השירות – בכדי לוודא שהינכם מרוצים מאיכות השירות שקיבלתם

מחלקת בחינת רכבים

בנוסף לשירותי המכונאות הניתנים במרכז השירות שלנו, ישנם בוחני רכב בעלי תעודות שאחראים על בחינת הרכבים בכניסתם למשטח העבודה ובסיום העבודה לפני מסירת הרכב ללקוח. בוחני הרכב אחראיים לתקינותם של הרכבים לאחר סיום העבודה.

לטיפול במחלקת המכונאות שלנו

בכל כניסה של רכבכם למוסך אוטוקאר אשדוד תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהרכבכם מקבל את הטוב ביותר מבחינת אבחון ותיקןו תקלות או טיפול שנתי תקופתי קפדני לפי הוראות יצרן הרכב + שירות אדיב ומקצועי מכל הלב.

" אוטוקאר לרשותכם ושירותכם "

 

לתיאום טיפול השאירו פרטים

ממליצים עלינו

מוסך מורשה של umi ומטפל בכלל סוגי הרכבים,שירות מעולה מאוד אדיב מאוד ויעיל מאוד. שלא נצטרך😉
mor noam
מוסך נאמן שירת אדיב קבלת פנים יפה מהמנהלים והעובדים שירות טוב
אליהו אלקולומברה
מוסך מקצועי, אדיב, עם יחס אנושי מהגבוהים שנתקלתי בהם, ממליצה בחום.
Shira Waron
אחרי כמה ביקורים שלי שם עם שני רכבים שונים, לא התאכזבתי. תהליך הקבלה של האוטו לכל טיפול שהגעתי היה מהיר. החדר המתנה נוח ונעים. המוסך והמקום בכללי מאוד נקי ואסתטי. זמן הטיפול באמת תלוי בבשביל מה באים ובלחץ, אבלבשני הטיפולים האחרונים לא חיכיתי יותר מחצי שעה.. ממליץ על המקום
Nisan Shriki
רוצה לציין את אלעד יועץ שירות אוטוקאר אשדוד שתמיד זמין ומאוד מיקצועי ואמין לא מטפלת ברכב שלי בשום מקום אחר פרט לאוטוקאר אשדוד שירות ומקצועיות שלא ניתן בימנו למצוא בשום מקום. ולא המקום שעושה את העבודה אלא האנשים ואלעד והצוות נדירים ! ממליצה בחום! כן ירבו.
Liora Morya
היום השתמשתי בשירותי המוסך - לטיפול באוטו והעברת טסט . השירות היה מצויין - אלעד בן טל היה אדיב ושירותי מאוד . נהניתי מהשירותיות והמקצועיות וכמובן גם המחיר . ניפגש שנה הבאה בטיפול הבא.
עידית מיקל
הגענו ובחור סופר נחמד בשם אלעד קיבל אותנו, עשו לנו בדיקה של הרכב שלקחה בערך שעתיים שבהם היינו בחדר המתנה נוח. אחלה שירות, מחכה להצעת מחיר
Sean Dvir
שירות אדיב ומקצועי... המון תודה לאלעד על כל העזרה והסובלנות
Ylena Fridman
מוסך מעולה עם שירות לקוחות מהשנייה שנכנסת ועד שיצאת !! אלעד בחור מדהים שעובד בשקיפות מלאה מול הלקוח !! אין ספק שאחזור לטיפול הבא !!!
שלום לוי
עושים עבודה מקצועית וטובה אדיבים השרות הקבלה בשרות המקצועי אפילו הנות ממחלקות אחרות באות לעזור במתן שרות מול חברת הליסינג. עומדים בלוחות הזמנים אני רוצה לציין במיוחד את מנהל העבודה יוסי שלא נח לרגע ודואג להביא את הרכב לשביעות רצון הלקוח
Michael Pichhadze